Maak uw keuze uit de hoofdgroepen
Gereformeerde Scholengroep Dienstencentrum OPDC
Voor leerlingen die éxtra zorg nodig hebben.
Vereniging Gereformeerde Scholengroep

OPDC

Het OPDC heeft ook als doel leerlingen en docenten te ondersteunen in het onderwijs door handelingsgerichte diagnostiek, handelingsgericht werken, trainingen en cursussen.

 

Het OPDC vormt zo een dekkend netwerk voor het onderwijs, begeleiding, informatie, advies, ondersteuning en ontwikkeling.

 

Binnen het OPDC werken

Teamleider

J.Robbe                                  

j.robbe@opdcgomarus.nl

Begeleider

J.J. de Haan

jj.de.haan@opdcgomarus.nl

Begeleider

H.A. Verbree

ha.verbree@opdcgomarus.nl

Begeleider

J.G. Werkman

jg.werkman@opdcgomarus.nl

Psycholoog, onderwijsontwikkeling

Drs. E.D. vd Vegt - Middel

ed.vd.vegt@opdcgomarus.nl

Orthopedagoog, ondersteuningscoordinator

Drs. M. de Gelder - van Luit

m.de.gelder@opdcgomarus.nl

 

Orthopedagoog

Drs. A. Meems - Buist

a.meems@opdcgomarus.nl

Orthopedagoog, expert-begeleider

Drs. C. Huisman               

c.huisman@gomaruscollege.nl

Expert-begeleider

I.van Delden-Veening   

i.van.delden@gomaruscollege.nl

Orthopedagoog, expert-begeleider

Drs. S. de Haan

s.de.haan@gomaruscollege.nl

Orthopedagoog, expert-begeleider

Drs. P.M. Holsappel

pm.holsappel@gomaruscollege.nl